Bieżące wydarzenia

dziecijpg_xhqxreq

....... OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO ........ ;)

Informacje dotyczące działalności dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej w Przedszkolu Nr 2 w Płońsku - LUTY 2019 R.

"Maleństwa"
-Udział dzieci 3-letnich z grupy ,,Maleństwa” w cyklicznym spotkaniu ,,Mamo tato pobaw się ze mną”.
-Udział dzieci 3-letnich z grupy ,,Maleństwa” w sesjach czytania w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom”.
-Udział rodziców dzieci 3-letnich z grupy ,,Maleństwa” w zebraniu podsumowującym pracę wychowawczo-dydaktyczną w I półroczu.

"Tygryski"
-„Walentynki” w grupie dzieci 4-letnich „Tygryski” - kultywowanie tradycji walentynkowej. Zachęcanie dzieci do okazywania uczuć innym osobom (kolegom, koleżankom, Rodzicom i bliskim).
-„Babciu! Dziadku! Kochamy Was!”- uroczystość przygotowana przez dzieci 4-letnie z grupy „Tygryski” z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wzmacnianie więzi rodzinnych. Rozwijanie zdolności artystycznych dzieci;
-„Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego” w grupie dzieci 4-letnich „Tygryski” - wzbogacenie wiadomości na temat niedźwiedzia polarnego i innych zwierząt zamieszkujących biegun północny.
-„Dzień Poczty Polskiej”- wycieczka dzieci 4-letnich z grupy „Tygryski” do Urzędu Pocztowego w celu wysłania listu.

"Puchatki"
-Uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka w grupie dzieci 5-letnich. Występ artystyczny dzieci.
-Uroczystość z okazji „Walentynek” w grupie dzieci 5-letnich. Poznanie przez dzieci tradycji związanej z Walentynkami oraz kształtowanie pozytywnych uczuć.
-Wyjście z dziećmi 5-letnimi z grupy „Puchatki” na pocztę – poznanie przez dzieci zawodu listonosza. Nauka wysłania listów i kartek pocztowych;

"Mądre Sówki"
-Uroczystość Walentynkowa w grupie dzieci 6 - letnich z grupy „Mądre Sówki” – konkursy, wspólna zabawa – kultywowanie tradycji, okazywanie pozytywnych uczuć innym osobom;
-Przygotowanie i udział w uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.
w grupie dzieci 6 - letnich z grupy „Mądre Sówki” – kształtowanie uczucia przywiązania i szacunku do dziadków.
-Zebranie z rodzicami w grupie dzieci 6 – letnich z grupy „Mądre Sówki” podsumowujące pracę wychowawczo – dydaktyczną w I semestrze roku szkolnego 2018/2019.