"Mądre Sówki" - 6 latki

„Mądre Sówki” to wesoła gromadka rozbawionych pełnych radości i wszechstronnie uzdolnionych :) 6-latków, które chętnie brykają ciągle zdobywając nowe wiadomości i umiejętności. Razem będziemy uczyć się śpiewać, tańczyć, rysować, bawić i sprzątać. Wspólnie będziemy się starać, aby czas spędzony w przedszkolu był niezapomnianą przygodą.

Madre-Sow_qhqqnqh

Będziemy bawić się i uczyć wspólne z Dziećmi i Paniami:

p. Agnieszką Sitek - nauczyciel
p. Elżbietą Gołębiewską - dyrektor/nauczyciel
p. Izabelą Unierzyską - nauczyciel

Nad naszym bezpieczenstwem w przedszkolu będzie czuwała również
p. Renata Klepczyńska- pracownik obsługi

DRODZY RODZICE!

Informujemy, że opłaty za przedszkole przyjmowane są od 10 do 15 dnia każdego miesiąca w godz. 7.30 - 9.00 i 14.00 - 15.15

beztytulu_qhqqnsn

Mamo, Tato !

Ważne ogłoszenia dotyczące życia grupy i całego przedszkola znajdziecie:

* w kąciku dla rodziców,
* na tablicy w szatni "Mądrych Sówek",
* na stronie internetowej naszego przedszkola w dziale "Ogłoszenia" i "Komunikaty"

Kochani Rodzice!

Jeśli chcecie zapytać o coś ważnego moje panie lub macie jakiś problem, zawsze możecie porozmawiać o tym podczas przyprowadzania lub odbierania mnie z przedszkola, zatelefonować lub napisać maila!

Telefon do przedszkola : (23) 662 - 24 - 45
E-mail: przed2plonsk@wp.pl